środa, 1 czerwca 2011

Poznaj swoje ciało...;)

Witam Was Serdecznie na drugiej lekcji pt „Poznaj swoje ciało”. Nowe czytelniczki zapraszam do pierwszego wątku"Zaakceptujmy siebie" żebyście mogły być na bieżąco;)


Dziś  porozmawiamy sobie o poznaniu własnego ciała, o potrzebach naszego ciała. Dowiecie się, do czego taka znajomość ciała jest nam potrzebna itd. itp…;)
Może wydać się to banalne dla wielu z Was no bo kurczę przecież wiemy jakie jest nasze ciało. Znamy swoją budowę, wiemy gdize mamy jakieś pieprzyki, blizny czy też znamiona;) Ale nie o to chodzi…Czy znacie ciało swoje pod kątem reakcji na jakieś bodźce?? Wiecie, która część jest najbardziej wrażliwa na pieszczoty? Jakie pieszczoty lubi wasze ciało?? Wydaję mi się, że mało kobiet tak naprawdę zwraca na to uwagę i przez to sex, pieszczoty czy też masturbacja są nudne i czasem nie przynoszą żadnej przyjemności a co dopiero mówić o orgazmie…
Poznanie sekretów naszego ciała i tego co kryję się w naszej głowie jest kluczem do przyjemności…
Od czego musicie zacząć?? Koniecznie musicie znaleźć chwilę prywatności, najlepiej we własnym łóżeczku. Połóżcie się na nim, zamknijcie oczy i oddajcie się Waszym zmysłom.  Zacznijcie dotykać Waszego ciała bardzo delikatnie i powoli, zwiedzając każdy zakamarek, milimetr po milimetrze. Dajmy pracować naszej wyobraźni-ona nas pokieruje, będzie przewodnikiem Waszych zmysłów. Obserwujcie reakcję swojego ciała na dotyk. Kiedy macie gęsią skórkę? W którym miejscu odczuwamy najwięcej przyjemności?? Kiedy mamy miły dreszczyk podniecenia?? Muskajcie nogi, dłonie, miejsca intymne, piersi-WSZYSTKO!:) Zmieniajcie nacisk dotyku:najpierw masujcie ciało, potem delikatnie ugniatajcie, łaskotanie, małe szczypanko, drapanie, a może nawet małe klapsy i oklepywanie??;) Nie ma się czego wstydzić. Każda z nas lubi co innego a jej ciało reaguje na inne bodźce. Teraz odpowiedzcie sobie na pytanie "co lubicie najbardziej?" -Subtelny dotyk, delikatny a może ostry i drapieżny?? Dalej z zamkniętymi oczami przypomnijcie sobie o czym myślicie( wasza pierwsza myśl) jak zaczynacie się masturbować(o masturbacji będzie już niedługo cały ciekawy wątek). O czym wtedy myślicie, co pobudza Wasze myśli?? Przypomnijcie sobie też pieszczoty z partnerem… Co Was wtedy najbardziej podnieca?? Czy lubicie drapieżne zabawy,gadżety erotyczne, kąsanie, gryzienie, klapsy, a może długie masaże, całusy  i łaskotki?? A może macie fioła na punkcie czego innego?? Co sprawia,że wybuchacie?? Może to być jakiś gest nawet albo jedna sytuacja… A jak nie macie partnera to zapewne nie raz byłyście na stronach erotycznych, czytałyście erotyczne fora i tam jakieś słowa doprowadziły Was do ogromnego podneicenia?? Mógł to być opis wibratorów, kajdanek czy też jakieś sytuacje…Sex w parku, w kinie, z nieznajomym itd. itp…Wiecie już co na Was najbardziej działa??
Pzykładowo zrobiłam taki test na mojej przyjaciółce i zadałam jej takie same pytania. Długo się zastanawiała i nawet trochę zawstydziła bo ujawniła mi, że najbardziej na świecie kręci ją sex  z nieznajomym mężczyzną, a w dodatku trochę starszym od niej… Lubi bardzo delikatne pieszczoty opierające się na długiej grze wstępnej i dla niej sex nie musi być klasyczny tylko sam oralny…Po takim wyznaniu nieśmiało zapytała mnie co o tym myślę…Także odpowiedz zaraz poznacie;)
Musicie być pewne swojego ciała, co lubi, co Was najbardziej podnieca, kręci, poznać swoje fantazję, znać czułe punkty na swoim ciele bo nie muszą być to tylko muszelka i piersi ale pośladki,szyja, brzuch a nawet stopy. Tak naprawdę każda część ciała może być super podatna na pieszczoty i wywołująca spazmy rozkoszy… Bardzo ważne żeby móc się określić i tak układać sobie swoje zabawy erotyczne żeby spełniały nasze fantazję.

A teraz wniosek do czego takie ćwiczenie może nas doprowadzić. Otóż możemy podzielić kobiety na 4 takie kategorię pod względem właśnie tego co nas podnieca;) Moja przyjaciółka znalazła się w trzeciej kategorii, a oto one:
I kategoria- kobiety, które preferują delikatne pieszczoty, klasyczny sex, długą grę wstępną i stawiają na równi romantyzm z podnieceniem. Ważną rolę odgrywa nastrój, akcesoria, muzyka itd itp 
II kategoria- kobiety, które lubia eksperymenty, gadżety erotyczne. Nie wyobrażają sobie pieszczot czy też stosunku bez takich gadżetów. Są kobiety takie które łączą te zabawy z delikatnością ale są też kobiety diablice które lubią drapieżność i namiętność.
III kategorią- kobiety tzw fetyszystki. Czyli głównym podniecającym bodźcem jest fetysz. Kobiety na punkcie tego fetyszu mają fioła;) A jakie są fetysze? Czy kobiety mogą też być fetyszystkami?? I co to w ogole ten fetysz?? Zapraszam do kolejnego wątku który będzie poświęcony całkowicie temu tematowi;)
IV kategoria- kobiety, które podniecają się jak mogą dominować(dominy) lub jak ktoś dominuję nad nimi(uległość)

Która z kategorii odpowiada Waszym fantazją i upodobanią? 
Co jeszcze chciałybyście się dowiedzieć w tym temacie?? Zapraszam do komentowania i do wysyłania prywatnych wiadomości. Odpowiem na wszystkie Wasze pytania!:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz